Novinky

 

Provozní doba o vánočních svátcích

11. 12. 2017

O vánočních svátcích je naše embryologická laboratoř plně v provozu, pacientky tedy mohou podstupovat IVF i IUI bez jakéhokoliv časového omezení.

Po 25.12. 8 - 14
Út 26.12. zavřeno
St 27.12. 8 - 19
Čt 28.12. 8 - 19
Pá 29.12. 8 - 19
So 30.12. zavřeno
Ne 31.12. 8 - 14
Po 1. 1. zavřeno

Cyklus IVF bez jakýchkoliv dalších poplatků

24. 11. 2017

Pro pacientky, které mají nárok na úhradu IVF cyklus pojišťovnou, lze provést léčbu neplodnosti pomocí IVF zcela bez dalších doplatků.

Máme t.č. k dispozici kvalitní stimulační lék Bemfola, který je bez dalších doplatků pro pacienta. Podmínkou jsou pouze normální hodnoty spermiogramu, kdy není bezpodmínečně nutné provedení metody ICSI. Příplatkové laboratorní metody jako ICSI, prodlouženou kultivaci, mražení nadbytečných embryí apod., doporučujeme ke zvýšení pravděpodobnosti otěhotnění. Pokud ale některé páry právě z finančních důvodů nemohou podstoupit léčbu neplodnosti pomocí IVF, je lépe tuto léčbu podstoupit v této minimální variantě, než vůbec. Šance na otěhotnění je i tak reálná.

Nové medium pro embryotransfer „Embryo fix“

01. 10. 2017

Od 1.10.2017 nabízí naše laboratoř nové medium (živný roztok pro embrya) pro embryotransfer, a to pod názvem „Embryo fix – UTM“ od firmy Origio.

Toto medium je složením podobné již delší dobu používanému mediu „Embryo glue“ se kterým máme jinak vynikající výsledky. Medium „Embryo fix“ je vhodné pro pacientky, které neotěhotněly po embryotransferu při použití media „Embryo glue“. Právě drobné rozdíly ve složení media může pomoci doladit jemnou individuální komunikaci mezi embryem a sliznicí děložní po embryotransferu. Zdravé embryo má pak větší šanci implantovat (uhnízdit se ve sliznici děložní) a napomůžeme tak dosažení těhotenství.

Nově spuštěny „STRÁNKY PRO MUŽE“

16. 08. 2017

Na základě mnohých dotazů mužů na problematiku neplodnosti, především na vyšetření a léčbu mužské neplodnosti, jsme pro vás připravili samostatné stránky týkající se neplodnosti z pohledu muže. Doufáme, že zde naleznete odpovědi na mnohé nejasné otázky.