Novinky

 

Anonymní vyšetření spermiogramu zdarma

28. 05. 2017

Každý rok v měsíci ČERVNU nabízíme tzv. „Anonymní vyšetření spermiogramu zdarma“. Je možné se objednat na vyšetření spermiogramu - místo totožnosti je muži přidělen číselný kód, pod kterým mu pak sdělujeme výsledek.

Zlevnění ICSI nad 10 oocytů

09. 05. 2017

Opakovaně nastávala situace, kdy pacienti při větším počtu získaných oocytů v programu IVF museli doplácet nemalé částky při plánovaném ICSI typu oplození (intracytoplasmatická injekce spermie do oocytu). Z tohoto důvodu jsme se rozhodli tuto cenu snížit z 550 Kč na 200 Kč za jeden oocyt (vajíčko). Věříme, že toto opatření nám umožní oplozovat více oocytů pomocí ICSI metody a zvyšovat tak šanci na otěhotnění pacientům především s andrologickým faktorem neplodnosti.

Repair of access road

19. 04. 2017

Dear Clients,

Due to the repair of the access road to our centre, it will be impossible to reach our clinic via the street Nad Zámečnicí untill June 30th.  

In this case, for access to our clinic it is necessary to use an alternative route, which is: taking the street Podbělohorská then turn to the street U Klikovky and finally to the street Nad Buďánkami II. (see on the picture attached).

We apologize for the complications, but we believe that these works will significantly improve the access to our clinic.

Martin Hofman MD., Director of the clinic.

Oprava příjezdové komunikace

19. 04. 2017

Vážení klienti našeho centra.

Z důvodu opravy příjezdové komunikace k našemu centru bude do 30.6.2017 neprůjezdná ulice Nad Zámečnicí. K přístupu na naší kliniku je nutno využít objízdnou trasu po ulici Podbělohorská a dále ulicí U Klikovky do ulice Nad Buďánkami II.

Za komplikace se omlouváme, ale věříme, že se touto opravou výrazně zlepší dostupnost kliniky.

MUDr. Martin Hofman  ředitel kliniky.